Son Güncelleme:
Dul Kadınların Tercihi Pembe Panjur Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi
Photo by RODNAE Productions from Pexels

Dul Kadınların Tercihi Pembe Panjur Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi

Dr. Love

Pembe Panjur’da Evlenmek İsteyen İnsanlarla Tanışın

Kendine ciddi bir arkadaş arayan veya hayat arkadaşını bulmak isteyen kullanıcıların birbiriyle akademik yöntemler ve bilim ile eşleştirilerek karşılıklı sohbet ortamı ile güzel bir tanışma yaşatan Pembe Panjur platformu 2010 senesinden bu yana kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak için sıkı çalışan bir evlilik sitesi. Pembe Panjur evlilik platformunun diğerler platformlardan en büyük farkı birbiriyle bilimsel olarak en büyük uyumu kişisel özellikleri meydana getiren kişileri bir araya getirmek. Kişisel bilgilerin analizini gözden geçirerek işleyen bu platformda kişilerin sosyoekonomik durumları ve beklentilere ekledikleri cevaplar dikkate alınarak bir eşleşme profili oluşturuluyor ve hayat arkadaşı arayan kullanıcıların birbirleriyle en çok ortak noktası olanlar tanıştırılmak üzere eşleştirme sağlanıyor. Pembe Panjur web sitesinde kişisel profilinizi oluşturmanın ertesinde ciddi ilişki ve hayat arkadaşı arayan kişilerle iletişim kurmaya ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz dilerseniz hikayeler bölümünde diğer kullanıcıların neler paylaştığını görebilirsiniz. Bayan kullanıcılar bu platformu tamamen ücretsiz olarak kullanabilirken, platformda ki erkek kullanıcıların sitenin özelliklerinden tam manası ile faydalanması için Gold Üyelik paketini ücretini ödeyerek almasında yarar var. Unutmadan belirtelim; Pembe Panjur sitesinin aynı zamanda akıllı telefon aplikasyonu da bulunmakta.

Pembe Panjur Sitesine Üyelik Ücretsiz!

Pembe Panjur web sitesine kayıt yaptırmak için cinsiyetinizi belirtmeniz gerekiyor ve e-mail adresinizi yada telefon numaranız ile kayıt yapmanız istenmekte. Sadece bu bilgilerle ilk kaydınız gerçekleşiyor. Diğer sosyal medya platformlarında ki hesabınızdan da giriş yaparak bilgilerinizi direk aktarabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden aktarma gerçekleştiğinde bu bilgileri belirttikten hemen ardından sizi son derece ayrıntılı bir soru cevap anketi bekliyor. Profilinize fotoğraf eklemek zorunda değilsiniz. Açılan soruları cevapladıktan sonra size uygun ciddi ilişki beklentisinde olan 10 milyondan fazla kullanıcı içerisinden kişisel profiline en yakın olanları aramaya başlayabilirsiniz.

Pembe Panjur Ücretsiz Özellikleri Nelerdir?

Pembe Panjur platformunun üyelerine verdiği en iyi ücretsiz özellik kişisel bilgilerinizi kimlerin görüp kimlerin göremeyeceğine karar verebilmeniz.

Web sitesine parasız bir şekilde üyelik oluşturduktan sonra cevapladığınız sorular içinden sizle ilgi alanlarınızın sadece eşleştiklerinize mi görülmesini istersiniz? Hayır sitedeki herkes görsün gibi bası seçenekler sunuyor bunlardan istediğinizi işaretleyebilirsiniz. Başka arkadaşlık platformlarında olduğu gibi başka kullanıcıların profillerinde gezebilir, başkalarının fotoğraflarına bakabilir, fiziksel görünüşünü beğendiğiniz kullanıcıların ruhsal cevaplarını profillerindeki ankette bulanilir ve kullanıcıların aradığınız kriterlere uygun mu değil mi bunu araştırabilirsiniz. Sizin kriterleriniz bölümünden sizle eşleşen diğer kullanıcıları görüntüleyebilir, onların profillerine bir bakış atıp senin profilini gezenleri ve profilini gün içerisinde kaç kere ziyaret ettiklerinizi saati saatine öğrenebilirsiniz.

Pembe Panjur Gold Üyelik Avantajları

1 aylık ile 12 aylık arası kullanıcı paketleri halinde ücreti karşılığında alabileceğiniz Gold Üyelik parasını cep telefonu, kredi kartı veya EFT havale yöntemleri ile ödemesini sağlayabilirsiniz. Gold Üyelik paketi satın alan kullanıcıların Pembe Panjur platformunda ayrıcalıklı olacak ve şu özelliklere kazanmış olup sahip olacak:

 • Sohbet Sınırı Yok – Dilediğin kişiyle sohbet başlatabilirsin
 • Eş adayları arama sonuçlarında liste başında çıkacaksın
 • Twit atar gibi kendi durumunu bildirebilirsin

Pembe Panjur sitesinde bulunan Gold Üyelikpaketi sen iptal etmediğin sürece otomatik olarak tekrar yenilenmektedir. Fakat bu otomatik ödeme talimatını kendi profil ayarlarından iptal edebilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Pembe Panjur platformunda oluşturduğunuz kişisel hesabınızı iptal etmek istiyorsanız web sitenin kurucularına e-mail göndermeniz gerekmekte. Özetle site platformu içerisinden kişisel hesabınızı geçici kapatmak veya kalıcı silmek benzeri seçenekleri üyelerin kullanımına direkt olarak sunulmamış vaziyette.

AVANTAJLARI - DEZAVANTAJLARI

Avantajlar

 • Sizin kriterlerinize uygun insanlardan size düzenli bir liste hazırlaması
 • Kolay kullanım sağlayan kısayol tuşları
 • Karakterinizi hiç ücret ödemeden analizini yapar
 • Beğendiğiniz kişileri daha sonra sohbet edebilmek için favorilere alma
 • Başkalarının bulunduğu durumları görme
 • Evlilik ilişki konusunda açılan yardımcı blog yazıları
 • İlişkinizde daha aktif kullanabileceğiniz benzersiz tavsiyeler bölümü
 • Size ait olan bilgileri istediğiniz kullanıcıdan saklayabilme
 • Milyonlarca üyesi bulunması

Dezavantajlar

 • Hesap dondurma veya kapatma yapmanın zor olması
 • Fotoğrafsız üye sayısının çok olması
 • 1 aylık Gold Üyelik masrafının aşırı yüksek olması
 • Platforma kayıt yapmadan hiçbir sohbet başlatılamaması

Bilimsel Arama ve Eşinizi Bulma

Pembe panjur platformunun kullanıcılarına tanıdığı en önemli özellik bilimsel eşleştirme olarak ön plana çıkmaktadır. Kullanıcılar öncelikle Amerikalı bilim adamlarını laboratuvarlarda geliştirdiği dugu okuyan yazılım sayesinde bilimselliği kanıtlanmış soru cevap analizinden geçerler. Karakterinizi ve aradığınız kişinin özelliklerini belirleyen bu analizinin devamında ciddi sevgililik, ateşli bir ilişki yada hayat arkadaşınız olması için her bakımdan size uygun başka kullanıcılarla eşleştirilirsiniz. Bilimsel birleştirme adı verilen bu sistemi kusursuz bir ilişki yaşayabilecek kullanıcıları eşleştirdiği ve platformun evlilik gibi ciddi fikirler taşıyan kullanıcılar tarafından kullanıldığından dolayı Pembe Panjur platformu kesinlikle bilimsel bir evlilik sitesidir diyebiliriz.

Pembe Panjur Güvenli mi?

Her web sitesinde olduğu gibi Pembe Panjurda da geniş güvenlik önlemleri ve kullanıcı gizlilik sözleşmesi seçenekleri bulunuyor. Kullanıcıların parolalarının platformun veri tabanında uçtan uca işlemeli şifre ve orijinali bir daha oluşturulamayacak biçimde saklanmaktadır. Web sitesi sahipleri, yöneticileri ve kurucuları kullanıcı şifreleri asla göremez ve hiçbir şekilde şifrelere ulaşamazlar. Kullanıcılar platforma şifreleriyle giriş yaptıktan sonra bankaların online web sitelerinde kullanılan 256-bit SSL şifreleme biçimi ile platforma giriş yapılıyor.

Pembe Panjur Arkadaşlık Sitesinin En iyi Özellikleri

 • Sunulan Yeni Güncellemeler

Bu özelliğin bize getirisi başka insanların platformda neler paylaştıklarını ve hangi fotoğrafları yüklediklerini görebilirsiniz. Bu postları atan üyelerin profillerini de gezme imkanı tanıyor.

 • Kriterlerinize Uygun Adaylar

Pembe Panjur’a Üye olurken cevap verdiğiniz kriter sorularının cevaplarına göre oluşturulan bazlar sonucunda sizin için en uygun aday kullanıcıları sizinle karşılaşmasını sağlıyor. Giriş sayfasında da site içinde kolayca gezmek ve size uygun üyelerin listesine kolayca ulaşmak için oluşturulmuş kısayolları görebilirsiniz.

 • Kullanıcıya Göz Kırpma

Başka üyelerin profillerini gezmek ve o kullanıcılara göz kırpma eylemini kullanmak tamamen ücretsiz. Fakat diğer üyelere mesaj atmak, sohbet etmek ve onlarla iletişim kurmak istiyorsanız Gold Üyelik paketinin ücretini ödeyip almanız gerekiyor.

 • Detaylı Filtreli Arama

Detaylı filtreleme kısmında karşılaşmak istediğiniz kişinin genel bilgilerini, yaşam tarzını, fiziksel özelliklerini, giyiniş tarzını gibi birçok özelliği seçebilirsiniz. Aklınızda, Hayalinizde ki insana en yakın kullanıcılar karşınıza çıkacaktır. Tabi yaptığınız kişiselleştirilmiş aramaları kayıt altına alıp sonradan tekrar bakabilirsiniz veya aynı aramayı tekrar gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kişisel Karakter Analizi

Bu sitede analiz programları sayesinde kendiniz hakkında bile daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz ve diğer insanlarla daha kolay iletişim kurma fırsatını yakalarsınız.

 • Beğendiğiniz Kişileri Ekleyeceğiniz Favoriler

Hoşlandığınız insanları beğenip favorilerinize alabilirsiniz, sizin profilinizde de kimlerin gezdiğini ve sizi favori listesine kimlerin eklediğini detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Favorilerde bulunan kullanıcılarda sizin kendisini eklediğini görüp onlarda sizi favorilerine alabilir veya size direk mesaj atabilir.

 • Gelen Beğeni Mesajların Anlık Bildirimleri

Kişisel profil ayarlarına girip masaüstü bildirimlerini açar iseniz Web site sekmesi açık olmasa bile size herhangi bir mesaj geldiğinde yada beğeni geldiğinde anında bildirim gelir ve vakit kaybetmeden bildirimleri kontrol etmiş olursunuz.