Son Güncelleme:
Evlenmek İstiyorum Diyorsanız Adresiniz Gönülden Sevenler

Evlenmek İstiyorum Diyorsanız Adresiniz Gönülden Sevenler 

Dr. Love

İslami Evlilik Siteleri Sıralamasında Önlerde

Başka arkadaşlık web sitelerinin tersine, sadece evlilik ile ilgili hizmeti mevcut olan Gönülden Sevenler platformu bu özelliği ile büyük bir dikkat çekiyor. Kuruluş yılı 2006 olan ve islami evlilik web sitesi olarak tasarlanan Gönülden Sevenler evlilik platformu, sadece arkadaş olmak ve flört amacı olan insanları ciddiyete önem verdikleri için kullanıcı olarak kabul etmiyorlar.

Tamam kimse sizin böyle bir evlenmekte ciddi olup olmadığınızı bilemez fakat sohbet ettiğiniz kişi farkeder ise ve bu durumu site yöneticilerine bildirir ise, site yöneticileri tarafından geri dönüşümü olmayan şekilde engelleniyorsunuz. Başka evlenme platformlarında olduğu gibi bu platformda da kendinize ait bir profil oluşturmanız mecburi kılınıyor, fakat profilinize fotoğraf ekleyip eklememek tamamen sizin tercihinize kalmış. Ek olarak, keşfet bölümünde fotoğraf yükleyen üyelerin fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz, durum güncellemelerini yakından takip edebilirsiniz.

Üye olmak tabi ki ücretsiz fakat ücretli üyelik alarak farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bu özelliklerden faydalanmak içim Gold paket veya Gift alabilir, kredi ile öne çıkarma yapabilir ve kullanıcılar tarafından daha çok görünürlük elde edersiniz. Akıllı telefonunuza web sitesinin android aplikasyonunu yükleyebilir böylece bilgisayarla uğraşmaya müsait olmadığınız zamanlar da kullanıcılarla sohbet etmeye devam edebilirsiniz. Özellikle derin bir ayrıcalıktan söz etmek istiyorum: Platform erkek kullanıcılar için ücretli iken kadın kullanıcılar platformdan tamamen ücretsiz yararlanabiliyor.

Aradığınız Özelliklere Uygun Aşk Bulun

Platforma kayıt yaparken öncelikle kendinize bir kullanıcı adı ve parola seçmeniz istenir daha sonra e-mail, yaşınız, cinsiyetiniz, evlilik durumunuz, memleketiniz gibi bazı temel bilgileri girmeniz mecburi kılınmış. Kayıt olmanın ertesine de bulmak istediğiniz hayat arkadaşın özellikleri ve sizin karakter özellikleriniz mümkün olduğu kadar ince bir şekilde ve gerçekten uzun süren bir test sizi bekliyor. Size ait sorular sorulan kısımlarda boyunuz, kilonuz, mesleğiniz, mezuniyet durumunuz, dininiz, mezhebiniz, mali durumunuz sahip olduğunuz mal varlığı, maaşınız, aileniz ve sizin taşıdığı örf ve adet siyasi görüş gibi sorular bizi karşılamakta. Kendiniz ile alakalı soruları ve aradığınız insanda beklediğiniz özellikleri cevapladıktan sonra diğer kullanıcıları görüntüleyip sohbet başlatabilirsiniz.

Hayatımızdaki en büyük sınavlardan birisi de bir hayat arkadaşı bulup dünya evine girmek galiba. Bazen acılar yaşayıp bazen sevinçlerle coştuğumuz yeni bir yaşam. Bazen çoğu insanı ölesiye ürküten bazen de ölesiye sevip her şeye katlanmaya hazır olduğunuz bir dünya. Bugünlerde iş, güç çalışma aile akraba, sorunlar, problemler, arkadaşlar derken boş vakit bulamıyoruz farkındayım. Bu problemlere yalnız olarak katlanmak, dünya üzerinde ki bu savaşta yalnız birer savaşçı olmak hepimiz için çok yorucu. İste bu sebeplerden dolayı bizim saflarımızda yer alacak birini bulmak en büyük önceliğimiz. Peki bu yoğunlukta kendime nasıl bir eş bulayım diyorsanız cevap tabi ki internet sitesinden olacak.

Gönülden Sevenler Güvenli mi?

Online sitelerken bir hayat arkadaşı bulmak günümüzde baya yaygın bir biçimde kullanılıyor. Gonuldensevenler.com evlilik platformu da eş bulmanız maksadı ile size hizmet veren ve 3 milyona yakın kullanıcısı olan 15 senelik bir evlilik sitesidir. Günümüzde evlilik sitesi olan Gönülden Sevenler sitesinden evlenip mutlu olanların sayısı bu güvenilirliği kanıtlamaktadır.

Evlilik kurumundan nasıl beklentileri olduklarını bilen insanlar, kendilerini evlenmeye ruhsal olarak da yakınlaştırdıklarında bundan sonra eşlerinden neler beklediklerini bilir ve böyle bir eş seçimini yaparlar. Geçmiş deneyimlerimiz bize kazandırdığı özellikler ve bu tecrübelerin getirdiği davranışlarla evlenmek istediğimiz hayat arkadaşını dikkatle ve tecrübe ile iyice eleyerek seçebiliriz. Tabi öncelikle kendimizi tanımak ve tartmak ve beklentilerimizin ne olduğunu bilmek çok ama çok önemli

Evlilik Sitesi Ücretsiz özellikleri

Gönülden Sevenler evlilik sitesine parasız olarak kaydolduktan sonra yapılabilecek şeyler arasında; kişisel profil oluşturma, facebook, instagram benzeri sosyal medya hesaplarınızdan orada paylaştığınız fotoğrafları bu platformdaki profilinize geçişini sağlayabilirsiniz. Keşfet bölümüne girip yeni görüntüler ekleyenlerin görüntülerini tek tek gezebilirsiniz, beğendiğiniz fotoğrafların sahiplerinin profillerine girebilir dilerseniz onlara mesaj gönderebilirsiniz. Erkekseniz kadınların, kadınsanız erkeklerin profillerini uygun aday ara butonu ile görebilir, hoşlandığınız üyeler var ise onlara mesaj gönderebilirsiniz.

Gold Üyeliğin Özellikleri – Gönülden Sevenler

Bu platformun 1, 3, 6 ve 12 aylık Gold üyelik paketi bulunmaktadır. Paketler arasındaki tek fark kullanım zamanıdır. Belirtilen 4 paketten birisini satın alıp kullanıcılarla sınırsız mesajlaşma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu üyelik paketlerini dilerseniz banka havalesi, EFT, Mobil ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden bir ile ödemenizi gerçekleştirip satın alabilirsiniz.

Gold Üyeliğe geçerseniz size tanınan ayrıcalıklar şunlar:

 • Sınırsız sohbet başlatma
 • Satın alma işleminde kart ve kişisel veri güvenliği
 • Belli dönemlerde çıkan fırsatlardan anında yararlanma
 • Eş bulma olasılığınızı yükseltme
 • Eş adayı listesinin zirvesine tırmanma
 • Diğer sitelerin aksine Gold paketlerini otomatik yenilemezler.

Gönülden Sevenler Hesabı Nasıl İptal Edilir?

Gönülden Sevenler platformunu terk etmek ve üyeliğinizi iptal etmek istiyor iseniz sağ üstte bulunan profil sekmesinden ayarlar bölümüne girmeniz gerekiyor. Ayarlar kısmına girdikten sonra orada bulunan ‘İptal et’ ve ‘dondur’ butonlarından birini tıklamanız gerek. Geçici bir süre çıkmak ve başka üyeler tarafından profilinizin görüntülenmesini istemiyorsanız dondurmak en iyi tercih olacaktır. Fakat ücretli üyeliğiniz var ise bu üyeliğiniz dondurulmayacaktır. Platforma geri dönüş yaptığınızda Profiliniz tekrar kullanıma açılacaktır. Profilinizi kalıcı olarak iptal eder iseniz web site tabanında ki bütün bilgileriniz silinecek ve Gold üyeliğiniz var ise o da iptal olacaktır. Kalıcı iptal etme işleminin geriye dönüşü yoktur.

Gönülden Sevenler Evlilik Sitesinin Özellikleri

Evlilik Blogu

Erkekler ve bayanların arasında ki en büyük ayrımlar, ilişkide karşı tarafa nasıl davranılmalı gibi tavsiyeler, doğum günleri yıl dönümleri gibi günlerde nasıl hediyelerden hoşlanırlar önderiler neler? Bunlar gibi birçok konuda karşılıklı konuşma açık forum benzeri bir platformu kullanıcıların hizmetine sunulmuş.

Facebook Durum Güncellemesi benzeri Paylaşım

Bu durum güncellemesi alanı duygu ve düşüncelerinizi anlık olarak paylaşmanıza olanak tanıyor fakat belli bir harf sayısı sınırı tanıyor. Başka üyeler sizin duygularınızdan ve fikirlerinizden bilgi sahibi oluyor. Sizde benzer şekilde paylaşım yapan başka üyelerin postlarını keşfet bölümünde görebilirsiniz, isterseniz yazıyı yazan kişinin profiline girebilir ve yazılarına emoji atabilirsiniz.

En Önemli Buton “Eş Adayı Ara”

Platformda dilediğiniz zaman size uygun kişilerin aramasını yapabilirsiniz üstelik bu özellik tamamen ücretsiz, online kullanıcıları, konum olarak yakınınızda olan kullanıcıları, kimliği doğrulanmış üyeleri sizinle aynı doğum gününü paylaşan hayat arkadaşı adayları gibi daha bir çok filtreleme ile hoşlandığınız kullanıcılara göz gezdirebilirsiniz.

Sizin Profilinizi Gezenler

Bu özellik sayesinde sizin hesabınıza girip gezenleri listeleyebilirsiniz, aynı zamanda diğer kullanıcılar da onların profiline göz attığınızı görebilir ve size mesaj atabilirler.

Gönülden Sevenler Avantajlar ve Dezavantajlar

Avantajlar

 • İslami evlilik siteleri arasında en favorilerden
 • Kullanışlı bir tasarım
 • Blog özelliği ile üyelere ekstra destek
 • Gold üye olabilme ayrıcalığı
 • Evlenmek istemeyenleri kabul etmemesi
 • Ücretli paketini sizden izinsiz yenilenmiyor
 • Keşfet ve paylaşım alanında fotoğraflarla beğenme
 • Açıklayıcı bir altyapısı

Dezavantajları

 • Ücret ödemeden mesaj atamıyorsunuz
 • Ücretli paketlerin pahalı olması
 • Profilinizin herkese açık olması

Sonuç Olarak Gönülden Sevenler Nasıl Bir Evlilik Sitesi?

İslami evlilik web sitesi arayanlar için Gönülden Sevenler platformu, ülkemizde hizmet veren en iyi ve kaliteli web sitelerden birisi. Hesap açarken çok çok detaylı bir testten geçerek soruları cevaplamanız, bu platformda aradığınız hayat arkadaşının nasıl bir karakteri olması gerek nelere sahip olmalı gibi bilgileri de girip size tam uyacak insanlarla karşılaşmanızı sağlıyor. Bunun yanında uzun bir zamandır bu alanda hizmetlerine devam eden ve sadece yetişkinler ile niyeti ciddi olanları kabul ediyor olması ile güvenilirliğini kanıtlıyor. Gönülden Sevenler evlilik platformu erkeklerden ücret alsa da kadın üyelerinden para almadan tüm özelliklerini kullandırıyor. Bu durum da, niyeti ciddi olan kadınlar için gerçekten fayda sağlıyor