Son Güncelleme:
Flirtero ElitAşk’a Karşı! En iyisi Hangisi!
Photo by Daniel Xavier from Pexels

Flirtero ElitAşk’a Karşı! En iyisi Hangisi!

Türkiye'deki arkadaş arayanların neredeyse hepsi, bir flört Platformunda veya sitesinde aşk dolu  bir partnerle tanışmış veya bir arkadaşını tanıştırmıştır.  Yüz bin kişilik bir anket grubunda yetişkinler üzerinde yapılan bir anket sonucuna göre, Flirtero günümüzde online arkadaşlık hizmetleri içinde lider. Sitenin üyelerinin hemen hemen yarısının yaşları 30 yaşının altında arasında değişen bir topluluğun parçalarıdır.

Popülerlik Sıralamasında Kim Önde?

Bir arkadaşlık sitesi seçimi yaparken sitenin kolay kullanılabilir olması hayati önem arz ederken, daha da önemli olan bir şey vardır o da popülerliktir. Bunun asıl sebebi, daha az insanın yaşadığı coğrafi bölgede bulunan fakat oralarda oldukça popüler olan biden fazla arkadaşlık sitesi bulunmasıdır. Yalnızca sizin bölgenize şehrinize hitap eden bir arkadaşlık sitesine kayıt olmak ya da üye olmak hiç ama hiç eğlenceli olacağını sanmıyorum.

Türkiye’nin En Büyük Arkadaşlık sitesi Flirtero’yı Keşfetmek ve Üye Olmak İçin Hemen Tıklayın

Türkiye’deki en popüler tanışma sitesi Flirterodur, ancak ElitAşk'e kıyasla daha az üyeye sahip değildir ve Flirtero, mükemmel sayılarda bir üye potansiyeli olmasına rağmen ayda yaklaşık 40 milyon aylık ziyaret almaktadır.

Adil değil, biliyorum ama bir kazanan bulmalıyız. Flirtero'da çok sayıda dolandırıcı ve sahte profilleri olan insanlar olduğunu düşünebilirsiniz, ancak sizi temin ederim ki bu tür insanlar 10 dakikadan daha kısa sürede keşfedilecektir; bu nedenle, diğer kullanıcılarla kaynaşmak ve etkileşimde bulunmak için mükemmel bir sitedir.

Bayanların Favorisi Hangisi?

Aslında aralarındaki rekabet inanılmaz derecede büyük görünüyor ama ben yine de bir kazanan bulmak için her şeyi yaparım, fakat bu gibi durumlarda, sizin tercihlerinizi göz önünde bulundurarak elimizden geleni yapacağıma söz veriyorum.

 İki sitenin güzel özellikleri ve güzel bir teması var bu açıdan ikisi de eşit diyebiliriz. Başka bölümlere gelecek olursak, ikisi aslında birbirine çok benzer hizmetler satmaktadır. Diğer alanlarda, farklı hizmetler sunan herhangi iki farklı site gibi, siteler oldukça farklı ancak eşit derecede benzerdir.

Basitçe söylemek gerekirse, ElitAşk yaşlı ve huzursuz insanlar içindir, oysa Flirtero, her yaştan kişidir. Flirtero, uzun vadeli bir şey arayanlar içindir.

Tıkla Flirtero’yu Keşfet ve Üye Ol

Her iki platformda da aşk ve ilişki bulabilseniz de, tam olarak ne aradığınıza bağlı olarak, biri diğerine karşı net bir tercih var gibi görünüyor.

Bu İkili arasındaki savaşın galibi Flirtero Oluyor!

Türkiyenin En iyi Flört Platformu Flirtero’yu Keşfet