Son Güncelleme:
Flirtero ve KamuEvlilik! Hangisi Popüler!
Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Flirtero ve KamuEvlilik! Hangisi Popüler!

Çekici bir partneri olabildiğince çabuk ve kolay bir şekilde bulma şansınızın en yüksek olduğu flört platformunu düşünün. Dolayısıyla soru şu: Hangisi daha iyi, KamuEvlilik veya Flirtero?

Ve biz erkekler için temel farklar nelerdir?

Bu blog yazısındaki test için büyük bir karşılaştırma yaptım. İki tanışma uygulamasının bireysel avantajlarının ve dezavantajlarının tam olarak ne olduğunu açıklayacağım - maliyetler dahil.

Sonunda, yakında doğru kadınlarla tanışmak ve buluşmak için ne kullanmak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz!

Flirtero ve KamuEvlilik Arasındaki Büyük Fark

İkisinin arasında gözle görülür farklar belki de yoktur. Aslında evet, bir bakıma da doğru.

Çünkü bunlar, tanışma platformlarının sırasıyla bilindiği ve meşhur olduğu iki ilkedir. Ama KamuEvlilik ve Flirtero arasındaki farkı anlamak gerçekten o kadar kolay mı? Hayır! Çünkü birazdan göreceğiniz gibi kavramlar artık bu kadar net ayrılamıyor.

Mevcut sürümlerdeki uygulamalar, bu kadar basit bir ayrımı imkansız kılan çok sayıda (kısmen benzer) işlev sunar.

Türkiye’nin En Büyük Arkadaşlık sitesi Üye Olmak İçin Hemen Tıklayın

Zor gerçekler söz konusu olduğunda, çevrimiçi buluşma platformları söz konusu olduğunda her zaman karanlıktayız uygulama sağlayıcılar, özellikle Türkiye için değil, nadiren kesin numaralarını verirler.Buna göre, bu konuda hangi bilgilerin bulunabileceği çoğu zaman söylenti değirmeninden fazla değildir...

Sadece şu kadarı biliniyor: Flirtero'nun Türkiye'de 12 milyondan fazla kullanıcısı var ve bunların üçte 2sinden biraz fazlası kadın.

KamuEvlilik'daki kayıtlı kullanıcılar hakkındaki bilgiler özellikle güçlü dalgalanmaktadır: Kaynağa bağlı olarak, Türkiye’de 1 ila 2 milyon arasında olmalıdır. Her durumda, buradaki kullanıcıların üçte biri de kadın.

Bu nedenle, erkeklerin / kadınların tahmini oranı, her iki buluşma platformu için de aşağı yukarı aynı olmalıdır.Üye sayısı ile ilgili olarak, (dediğim gibi) bu konuda güvenilir bir bilgi olmadığı için bu kategoride net bir kazanan açıklanamaz.

Kazanan: Flirtero

Bayanların Favorisi Hangisi?

KamuEvlilik veya Flirtero olsun, elbette her iki platformda da mevcuttur: Büyük aşkı değil, sadece egosunun onayını arayan "İltifat balıkçılığı" bayanlar.

Bir randevuda erkekle tanışmakla ciddi şekilde ilgilenen kadınları her iki flört uygulamasında da kolayca bulabilirsiniz. İlişki ya da sadece seks için, bu açık bir soru...

Ama en iyi kızları nerede bulabilirsin?

"Daha sofistike" bekarların en azından benim bölgemde Flirtero'da olduğuna dair ortak önerileriyle deneyim kazandım.

Elit Partner kadar bariz değil, ama en azından genel olarak nispeten iyi işlere sahip birçok akademisyen ve kadınla, ayrıca ilginç hobileri olan kızlarla ve çok seyahat eden gezginlerle tanışıyorsunuz.

Tıkla Flirtero’yu Keşfet ve Üye Ol

Bu sadece flört ederken kişisel izlenimim olsa da, birçok arkadaşımdan ve tanıdığımdan çevrimiçi buluşma hakkında benzer şeyler duydum.

Kazanan: Flirtero

Savaşının Kazananı Kim?

Tamam, gördün: sonunda kimse kavgayı açıkça kazanmadı olarak düşünebilirsin

Bu test için boks dilinde kalmak: Hiçbirinin gerçekten kanlı bir burnu olmadı ya da bayılmadı.

İster KamuEvlilik ister Flirtero, bir partner ararken çekici kadınlarla tanışmak istiyorsan her iki çevrimiçi buluşma uygulamasını da kullanabilirsin.

Harika bir aşk mı yoksa bir sonraki ateşli seks randevusu mu aradığınız önemli değil.

Bu İkili arasındaki savaşın galibi Flirtero Oluyor!

Türkiyenin En iyi Flört Platformu Flirtero’yu Keşfet