Son Güncelleme:
Flirtero.com

Flirtero.com’a Genel Bakış

 • Flirtero.com kendi bölgenizdeki veya ilginizi çekebilecek diğer yerlerdeki erkek ve kadınlarla iletişim kurmanıza olanak tanıyan eğlenceli için bir tanışma portalıdır.
 • Ücretsiz ve kolay ilk üyelik.
 • Gelişmiş arama ve eşleştirme algoritma ve methodları.
 • Toplam kayıtlı 30 milyon üye. Haftalık 10 bin aktif kullanıcı.
 • Toplam üyelerin %49’si erkek, %51’ü kadın.

Flirtero Hakkında

Bilindiği üzere günümüzde internette pek çok sıradan arkadaşlık sitesi var, ancak Flirtero.com dünyanın her yerinden insanlar için ciddi bir arkadaşlık sitesi olacak şekilde tasarlanmış. Gelişmiş arama ve eşleştirme algoritma ve methodlarına sahip olan Flirtero, uzun yıllardır bekarların uzun süreli ciddi ilişki ve aşkı bulmalarına yardımcı olmaktadır.

İster arkadaşlık, ister online ilişki, arkadaşça sohbet, özel biri veya ilgi alanlarınızı paylaşacak biri arıyor olun - ya da iş seyahati veya tatildeyseniz ve bulunduğunuz yerde yeni insanlarla temasa geçmek istiyorsanız - doğru yerdesiniz.

Üye olmak için tıklayın: Flirtero.com

Flirtero Üyelik Yapısı ve İstatistikleri

Flirtero.com’a  30'den fazla ülkeden ve 30 milyon kullanıcı kayıtlı, bu yüzden kolayca size uygun bir eşleşme bulabileceğiniz çok geniş bir kullanıcı havuzuna sahip olduklarını kesinlikle söylemek gerekir. Diğer önemli ve dikkat çeken bir diğer detay ise Flirtero.com’un şaşırtıcı derecede iyi bir erkek / kadın oranına (%53:% 47) sahip olduğu ve bu oranı koruduğu gerçeğidir ki bu, arkadaşlık siteleri için en önemli unsurlardan biridir.

Flirtero.com üzerinde aktif bir profile sahip olmak için, üyelerin soruları yanıtlamaları, gerçekleri doğrulamaları ve profillerini özenle oluşturmaları gerekir. Bu zaman gerektirir ve yalnızca ciddi ilişkiler bulmakla gerçekten ilgilenenler bu zamanı alacaktır.

Flirtero.com’a Üye Olmak ve Jeton Sistemi

Flirtero yeni üyenin niyetini ciddi olduğunu anlamak adına üye olurken verdiğiniz bilgileri doğrulamanızı isteyecektir. Bu, gerçek, mutlu bir üye grubu oluşturmak ve bu grubu korumak için mükemmel bir özelliktir.

Aşağıda üyelik işlemlerinin sırasıyla fotoğraflarını ekledim, ilk üyelik işlemleri gayet kolay ve hızlı.

Üye olmak için tıklayın: Flirtero.com

 1. İlk adımda, kullanıcı adınızı, email adresinizi, doğum tarihinizi ve şehrinizi yazıp, Şartlar ve Gizlilik Politikasını kabul ederek ‘Kayıt Olmak’ tuşuna tıklıyoruz.
 2. İkinci adımınız e-mail hesabınıza girip, gelen e-maildeki linke tıklayarak hesabınızı doğrulamak olacaktır.
 3. Hesabınızı doğruladıktan sonra, Flirtero.com adresine giderek giriş yapıp soldaki menüden en alttaki imlece tıklayarak profilinize ulaşabilirsiniz. En önemli kısım burası, profiliniz dikkat çekici ve sade bir şekilde sizi tanıtmalı, özenle profilinizi doldurun. Fotoğraflar ekleyin ve hakkınızdaki bilgileri dikkatli bir şekilde doldurun.

 4. Yine soldaki menüden arama yapabilir veya rulet kısmı girerek sitenin sizin için bulduğu adayları inceleyerek bir eşleştirme yakalamaya çalışabilirsiniz. Sonrası ise artık sizin oluşturduğunuz profile ve iletişim kurmadaki kişisel becerilerinize kalıyor.

Jeton Sistemi: Flirtero.com’a üye olmak ücretsizdir. Diğer kullanıcılarla mesajlar, fotoğraflar ve çıkartmalar göndererek iletişim kurmak, jeton satın almayı gerektirmektedir. Bir (1) mesaj, fotoğraf veya çıkartma göndermek 40 jetondur. Bir (1) mesaj 400 karakterle sınırlıdır.

Tüm fonlar görüntülendikleri para biriminde kote edilir. Ödemenizin alındığını onayladıktan sonra, satın aldığınız jeton sayısı hesabınıza yatırılacaktır.

Ayrıca bedava jeton kazanabileceğiniz görevlerde mevcut. Mesela siteye günlük giriş yaparak veya 7 gün arka arkaya girerek jeton kazanabilirsiniz.

Kredi kartınız ile güvenli bir şekilde istediğiniz kadar jeton alarak, daha fazla kişiyle iletişim kurup şansınızı artırabilirsiniz. Diğer premium sitelerle karşılaştırıldığında Flirtero aynı özelliklere sahip olmasına rağmen fiyatları daha uygun. Ayrıca en önemli farklarından birisi de, sitenin sizi aylık sabit bir ücret ödemeye mecbur bırakmaması, istediğiniz zaman jeton satın almakta özgürsünüz ve bunun haricinde hiçbir ödeme yok.

Sitenin mobil cihaz uyumlu olması cep telefonunuzdan bağlandığınızda size bir mobil app deneyimi sağlıyor ve daha zevkli vakit geçirmenize yardımcı oluyor.

Cep telefonunuzdan kolayca mesajlaşabilir, sizden hoşlananları inceleyebilir veya size uygun profilleri inceleyebilirsiniz.

Flirtero’nun Ayrıcalıkları Neler? 

 • Tasarım ve özellikler seti olarak sade ve kullanımı kolay olan Flirtero, üyelerin kaliteli eşleşmeleri bulmalarına yardımcı olmaya daha çok odaklanır.
 • Rulet’te size uygun çıkan profilleri favorilerinize ekleyerek direk mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.
 • Sizin istediğiniz özelliklere sahip kişileri arayarak direk mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.
 • Jeton ile çalışan özellikler dolayısıyla sahte hesapların en aza indirildiği, kaliteli bekarlardan oluşan ve bayan üye sayısının daha fazla olduğu bir havuza sahip olması.
 • Premium özelliklerde diğer sitelerden daha uygun fiyatlar.
 • Aylık sabit bir ücret veya abonelik zorunluluğu olmaması.

Kişisel görüşüm; Kaliteli insanlarla tanışarak ciddi ilişkiler kurmak isteyen herkesin bir profil oluşturarak denemesi gereken elit bir site olduğunu düşünüyorum. Sitenin dizaynı, sadeliği ve kullanım kolaylığı hem insanı sıkmıyor hem de güzel vakit geçirmenize yardımcı oluyor. Sitenin üye havuzu ve kadınların sayısının yüksek oluşu siteyi cazip hale getiren bir başka ayrıcalık.

Basit mesajlaşma ve eşleşmelerinize direk soru sorma özelliği, potansiyel bir sevgilinin gerçek kişiliğini ve size uygunluğunu değerlendirmek için mükemmel bir özellik. Uzun vadeli, kararlı bir ilişki istiyorsanız veya hatta evlenmeyi düşünüyorsanız, Flirtero sizin gerçekten aradığınız site.

Üye olmak için tıklayın: Flirtero.com