Son Güncelleme:
SiberAlem Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz Üyelik

SiberAlem Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz Üyelik

Dr. Love

Türkiye tabanlı kurulan en büyük ve ilk olma özelliği taşıyan SiberAlem tanışma sitesi ve faaliyete geçtiği andan bu yana, bu alanda ki en iddialı site olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcı sayısı on milyonları geçmiş olan SiberAlem arkadaşlık sitesine giriş sayfasında gezdiğiniz zaman sizi de site üzerinden tanışıp evlenen insanların öyküleri karşılayacak. Siberalem tanışma sitesi, siteye kayıt olmadan platformda gezinmenize ve nelerin olduğunu görme şansı tanıyor. Buna ek olarak siteye herhangi bir sosyal medya hesabınız ile de kaydolup kolayca üye olmanıza olanak veriyor. Hemen hemen bütün arkadaşlık sitelerinde olduğu gibi bu platformda da paralı ya da parasız kullanabileceğiniz özellikler değişkenlik gösteriyor. Başka üyelere mesaj atabilir, arkadaşlık isteği gönderebilir, online olan arkadaşlarınızı görebilir, göz kırpma özelliğini kullanabilir, başka sosyal medya hesaplarınızda ki fotoğraflarınız bu platforma kolayca aktarabilirsiniz. Bu web site tasarımsal olarak çok güzel bir görünüme ve yapıya sahip ve her şeyi ile oldukça kullanışlı bir sistemi var.

SiberAlem Tanışma Sitesini Ücretsiz Kullanabilirsin!

Siberalem Arkadaşlık sitesine kayıt olurken nick name ve bir parola oluşturmanız gerekiyor, daha sonra e-mail, cinsiyet, medeni durumu ve doğum tarihi gibi önemli bilgileri mutlaka sizden doldurmanızı istiyor. Verdiğiniz kişisel bilgilerin hepsini elle yazmadan herhangi bir sosyal medya hesabınızdan girerek direk platforma geçirebilirsiniz. Yapacaklarınız bunlar,  bunların dışında herhangi bir şey yapmanıza, ve başka bir bilgi belirtmenize gerek kalmadan Siberalem arkadaşlık sitesine ücretsiz üye olabilir ve siteye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni kişilerle sohbet etmeye farklı insanlarla konuşmaya başlayabilirsiniz.

SiberAlem Arkadaşlık Sitesi Güvenli mi?!

Sitenin hizmete sunduğu en iyi özelliklerden birisi destek ekibi ve müşteri hizmetleridir. Bu ikisi bize sağlanan en büyük güvenlik sistemini oluşturuyor. Bütün kullanıcıların, site ile e-mail veya telefon aracılığı ile iletişime geçebilir, platformdaki kısa yol tuşları ile de mesaj gönderebilirler.

Herhangi bir web sitesine kayıt olurken veya online bir hizmete ihtiyaç duyduğumuzda aklımıza gelen ilk şey, site içerisinde bir problem yaşadığımda bana kim yardımcı olacak, hızlı bir şekilde sorunlarımı çözecekler mi? Platformlar üzerinde bununla ilgili belirgin bölümler katılmayınca gerçektek tereddütte kalıyoruz. Fakat Siberalem’de böyle sorunlarla karşılaşmıyoruz. Müşteri hizmetlerinin 7/24 kullanıcıların problemlerine çözüm bulduklarını belirtiyorlar.

Ücretsiz Olarak Hangi Özellikleri Kullanabilirsiniz?

Sitedeki size ait kişisel sayfanızda kendinize dair üstü kapalı ya da üstü açık bir sürü bilgi girebilir ve diğer kullanıcıların sizinle ilgili çoğu şeyi detaylı bir şekilde öğrenmesini ve sizle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenliğinizi Sağlamak İçin Gerekenler

Siberalem sitesinin bünyesinde çalışan ve ne zaman ihtiyacınız olursa olsun yardım çağrınıza dönüş yapacak ve probleminizi çözecek olan müşteri temsilcisi ekibi bulunmakta ve kullanıcıların güvenliği ve rahat hissetmeleri için büyük bir dikkatle çalışmaktadırlar.

Bu arkadaşlık sitesini diğer tanışma sitelerinin kullanıcılarının çoğunluğu kadınlardan oluşuyor, başka platformlarda genel olarak erkek üye kadın üyeden daha çoktur. İşte Siberalem sitesinin çok güvenilir olmasının bir sonucu olarak gösterilebilir. Siberalem web sitesinin diğer sitelerden bir farkı da kullanıcıları sohbet etmek istemediği insanları engellemesidir.

Daha güvenli bir web site olmak için SiberAlem, kullanıcıların isteklerini ve şikayetlerini dinler. ‘Şikayet et’ butonu ile dolandırıcı olan veya sahte hesap olan kullanıcıları, işinde profesyonel müşteri temsilcisi ekibine anında ulaştırabilirsin. Platformda istediği aşkı bulmuş insanların geri dönüşleri de platformun ne kadar güvenilir olduğunun bir kanıtıdır.

Gold Üyelik Paketinin Ayrıcalıkları

Siberalem tanışma sitesi Gold Üyelik paketi 1—3-- 6--12 aylık seçenekleriyle bizlere dört farklı paket sunuyor. Ücretini banka havalesi, EFT, kredi kartı, telefonla ödeme şeklinde farklı seçeneklerle gerçekleştirmeniz mümkün. SiberAlem Platformunun Gold paket satın alanlara verdiği imtiyazlar:

 • İstediğiniz sayıda mesaj atma
 • Aramalarda başkalarından ön plana çıkar ve ilk seçeneklere girersiniz
 • Sorunlarınıza anında çözüm
 • Youtube benzeri reklamsız gezinme keyfi

Site paketinizin süresi dolduğunda ödemenizi otomatik olarak tekrar alır. Dilerseniz otomatik ödeme talimatını ayarlardan kapatabilirsiniz.

SiberAlem Hesabı Nasıl Kapatılır?

Platformdaki hesabınızı bitirmek için kendi fotoğrafınıza tıkladıktan sonra ayarlar bölümüne girip, oradan Üyeliği sonlandır demeniz sonucunda üyeliğininiz tamamen silinecektir. Üyeliğin sonlandırılması halinde profiliniz silinecek ve aynı isim ile tekrar üyelik yapamayacaksınız. Tamamen silmek yerine geçici olarak dondurabilirsiniz. Bunu için Profil Açma/Kapama bölümüne girip hesabınızı geçici olarak dondurabilirsiniz.

Siberalem Arkadaşlık Sitesinin En Güzel Özellikleri

Kullanıcıların Online Durumunu Görüntüleme

Siberalem Platformunun sistemde aktif olup olmadıklarını Online Kullanıcılar özelliği sayesinde Görebilir ve online olan kaç erkek kaç kadın kullanıcı olduğunuza istediğiniz zamanda görebilirsiniz. Böylece sitede aktif olacağınız saatleri belirleyebilirsiniz. Aktif kullanıcılar içinden profil fotoğrafı olanları ayırabilir ya da yeni kullanıcıları seçip onlara ilk siz mesaj atabilirsiniz.

Çevrimiçi Arkadaşlarınızı Görebilirsiniz

Hoşlandığınız üyelerin profiline baktığınızda; bu kullanıcılara ‘Arkadaş olarak Ekle’ butonu ile kendi arkadaşlarınızın arasına ekleyebilir, online durumda ki kişileri kontrol edebilirsiniz. Bu da size mesajlarınıza ne kadar çabuk cevap geldiğini görmek için büyük fırsat tanımış oluyor.

Benim Profilime Bakanlar

Siz birilerini beğenip bakıyorsunuz profillerini geziyorsunuz evet bunu biliyorum, peki sizin profilinize girip gezenleri görmek istemez miydiniz? İşte bu fırsatı site sunan bu platform bu özelliği ile gerçekten dikkat çekiyor.

Son Eklenen Görüntüler

Site içinde profiline ve ortak kullanım alanına fotoğraflarını ekleyerek dikkat çekmeye çalışan bir çok üyenin eklediği görüntüleri, hoşunuza giden fotoğrafa tıklayarak yükleyen üyenin mesaj gönderme bölümüne geçebilirsiniz.

Site Vitrinine Fotoğrafını kat

30 Dakika boyunca fotoğrafınızı ve profil bağlantınızı platformun en yukarısında yer alan vitrin bölümüne kat ve sergile. Bu sayede seni herkes görebilir ve tanışma fırsatları yüzde 500 artış gösterir. Fakat bunu yapabilmek için belli bir kredi ödemen gerekmekte.

SiberAlem Artılar ve Eksiler

Artılar

 • Çok Fazla Kullanıcısı Var
 • Acil yardım ekibi
 • Güvenliğe önem vermeleri
 • Özel sohbet ve genel sohbet olması
 • Görüntüleri zaman sırası ile görebilme
 • İstediğin üyeyi şikayet edip engelleyebilirsin.
 • Dilediğin üyeyi senin rahatını bozması halinde siteden temelli engelletebilir hesabını kapattırabilirsin

Eksiler

 • Ücretli paketinin fiyatı aşırı fazla
 • Paketin otomatik talimatla para çekmesi
 • Başkaları sizi favorilerine eklerse bunu göremiyorsunuz

Özetle SiberAlem Arkadaşlık Sitesi Hakkındaki Fikirlerim

Ülkemizin kurulmuş üye sayısı milyonları aşan ve ilk sitelerinden olan arkadaşlık ve tanışma sitesi olan SiberAlem.com hep beklediğiniz hayat arkadaşı, can yoldaşı, delidolu bir sevgili ile karşılaşmak için en büyük fırsatları size veren bir platform. Online kullanıcıları, platforma yeni kayıt olan üyeleri ve genel fotoğraf paylaşımı. Flash tabanlı oyun oynama imkanı ile sizi kaynaşma fırsatı veren platform, Gold Üyelik paketi alır iseniz çok daha fazla özellikten yararlanarak daha çok yardım görüyorsunuz. Gold Üyelik paketlerinden ne kadar sürelik almak istediğinizi kendiniz seçebilmeniz bir avantaj. Platformda eşleşen ve ilişki yaşayıp ilişkilerini ciddi boyutlara taşıyıp resmiyete kavuşturmakta başarıları inkar edilemeyen SiberAlem ülkemizde alanındaki belki de en başarılı web site diyebiliriz. Bu başarıların avantajlarını iyi kullanıp bunlardan iyi bir derecede faydalanıyor.